تامین مواد اولیه تولید کاغذ از بلاروس

  0
  53
  تامین مواد اولیه تولید

  سفیر بلاروس هدف از بازدید خود از شرکت صنایع چوب و کاغذ مازندران را تامین مواد اولیه تولید برای این مجتمع صنعتی اعلام کرد.

  به گزارش چاپ و نشر آنلاین به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، دمیتری کالتسوف هدف از بازدید خود از شرکت صنایع چوب و کاغذ مازندران را ایجاد ارتباط تجاری وتامین مواد اولیه تولید این مجتمع صنعتی اعلام کرد و گفت:این شرکت بعنوان یکی از بزرگترین مراکز تولید کاغذ در خاورمیانه از اهمیت بالایی برخوردار بوده و وجود منابع اولیه غنی از جمله چوب و خمیر در کشور بلاروس بهترین دلیل برای این نشست است.

  تامین مواد اولیه تولیداو وجود پتانسیل بالا در حوزه‌های مختلف از جمله تولیدی و گردشگری را در منطقه با ارزش دانست و بر همکاری کشور متبوع خود در توسعه آن تاکید ورزید.

  دکتر نیک نژاد مدیر عامل شرکت صنایع چوب و کاغذ مازندران نیز در ادامه این نشست ضمن ابراز خرسندی از حضور سفیر بلاروس در این شرکت ابراز امیدواری کرد با توسعه همکاری‌های فیمابین، شرایط برای تامین مواد اولیه تولید این شرکت فراهم شود.

  همکاری برای تامین مواد اولیه تولید

  او توسعه همکار‌های فیمابین را در حوزه‌های مختلف اقتصادی، علمی و دانش بنیان مهمترین دلیل برگزاری این جلسه دانست و بر حمایت و همکاری دستگاه‌های ذیربط در ایجاد فضای اقتصادی مناسبتر برای توسعه و تداوم تولید کاغذ تاکید کرد.

  تامین مواد اولیه تولیدنیک نژاد اجرای زود هنگام طرح تنفس جنگل و کمبود مواد اولیه را مهمترین مشکل تولید کاغذ دانست و بر ضرورت تامین منابع چوبی از طریق کشور‌های همسایه از جمله بلاروس و منابع داخلی تاکید کرد.

  بیشتر بخوانید: تحویل 2700 تن کاغذ به ارشاد در انتظار مساعدت قوه قضائیه

  تامین مواد اولیه تولید

  مطلب قبلی آیین سپاس چهره های ماندگار صنعت چاپ ایران برگزار شد
  مطلب بعدیبه روز رسانی نیاز صنعت چاپ استان خراسان جنوبی

  ارسال یک پاسخ

  لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
  لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

  هفت − 6 =