نخستین آیین بزرگداشت اهالی صنعت چاپ تهران برگزار می شود 

  0
  123
  نخستین آیین بزرگداشت اهالی صنعت چاپ

  برگزاری نخستین آیین بزرگداشت اهالی صنعت چاپ با حضور مسئولان وزارت ارشاد

  جلسه هماهنگی ستاد برگزاری نخستین آیین بزرگداشت اهالی صنعت چاپ استان تهران با حضور معاون امور فرهنگی و رسانه ای اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تهران، رئیس اتحادیه چاپخانه داران، رئیس اداره فرهنگی و کارشناسان حوزه چاپ در روز دوشنبه (27 دی ماه) برگزار شد.

  نخستین آیین بزرگداشت اهالی صنعت چاپبه گزارش چاپ و نشر آنلاین به نقل از اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تهران، در این نشست در خصوص نحوه اجرا و زمان برگزاری نخستین آیین بزرگداشت اهالی صنعت چاپ استان تهران و با محوریت تقدیر از  تعدادی فعالان حوزه چاپ تصمیم گیری شد.

  گفتنی است؛ با توجه به‌ برنامه های وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و این اداره کل برای بهرمندی از ظرفیت اتحادیه ها و صنوف،  انتخاب واحدهای فعال شهر تهران توسط این اتحادیه ها صورت پذیرفت و انتخاب مراکز شهرستان ها هم با توجه به التزام به قوانین، سرمایه گذاری و توسعه، ایجاد اشتغال و کارآفرینی  و نوع آوری، حضور مدیران جوان فعال از سوی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تهران انجام پذیرفت.

  بیشتر بخوانید: طرح مسئله گرانی مواد پلیمری و گلایه فعالان چاپ به وزیر صمت

  بنا بر تصمیمات اخذ شده نخستین آیین بزرگداشت اهالی صنعت چاپ استان تهران در روز چهارشنبه (29 دی ماه) از ساعت 10 تا 12 با همکاری اتحادیه های تخصصی در محل سالن اجتماعات اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تهران برگزار می شود.

  مطلب قبلیدوره‌ آموزش مبانی تجارت و رفع شرایط محیط سخت کارگاه های چاپ برگزار می‌ شود
  مطلب بعدیبرگزاری همزمان نمایشگاه فیزیکی و مجازی کتاب در دست بررسی

  ارسال یک پاسخ

  لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
  لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

  یک + شش =

  این سایت توسط reCAPTCHA و گوگل محافظت می‌شود حریم خصوصی و شرایط استفاده از خدمات اعمال.