واکسن کرونا برای اعضای اتحادیه صادرکنندگان چاپ 

  0
  75
  صنعت بسته بندی

  طی هماهنگی با اتاق بازرگانی تهران اعضای اتحادیه صادرکنندگان صنعت چاپ به همراه پرسنل دفتری و اپراتورهای چاپخانه واکسن کرونا دریافت خواهند کرد.

  به گزارش چاپ و نشر آنلاین به نقل از ایبنا، بابک عابدین رئیس اتحادیه صادرکنندگان صنعت چاپ کشور، با اشاره به هماهنگی با اتاق بازرگانی تهران برای واکسیناسیون اعضای این اتحادیه گفت: تمام اعضای این اتحادیه که دارای کارت بازرگانی یا کارت عضویت اتاق هستند، می‌توانند برای مدیر و پرسنل تحت پوشش خود واکسن کرونا دریافت کنند.

  وی ادامه داد: اتاق بازرگای به نوعی پارلمان بخش خصوصی است و این دفتر در راستای اجرای مسئولیت‌های اجتماعی بخش خصوصی با ارتباطاتی که شرکت‌های تخصصی ایرانی داشتند، موفق شدند قرارداد خرید ۶ میلیون دز واکسن را امضا کنند.

  واکسن کرونا

  عابدین با بیان اینکه به گفته رییس اتاق مراحل اداری خرید واکسن انجام شده است، عنوان کرد: قرار است این واکسن‌ها به‌تدریج و فاز‌به‌فاز وارد کشور شود و در این زمینه اتحادیه صادرکنندگان صنعت چاپ و بسته‌بندی ایران نیز در هماهنگی‌های صورت گرفته امکان واکسیناسیون اعضای خود را مهیا کرده است.

  بیشتر بخوانید:

  تعامل میان برندها و مشتریان در دوران کرونا

  ثبات قیمت‌های مواد اولیه بزرگترین نیاز صنعت چاپ

  خانواده صنعت چاپ در اولویت واکسیناسیون کرونا

  رفع ممنوعیت فروش ماشین های قدیمی و دست دوم…

  خودکفایی صنعت چاپ در ایران

  نجات چاپخانه‌های زنجان

  عدم زیرساخت تولید مواد اولیه صنعت چاپ در کشور

  واکسن کرونا

  وی تاکید کرد: در تلاشیم کارگرهای چاپخانه‌ها و واحدهای تولیدی در اولویت دریافت واکسن باشند و در ادامه نیز کادر دفتری و پرسنل نیز شامل دریافت واکسن خواهند شد.حدود ۲۰۰ واحد تولیدی چاپی در اتحادیه صادرکنندگان صنعت چاپ عضویت دارند.

  ارسال یک پاسخ

  لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
  لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

  بیست − 19 =