مدیرعامل مجتمع چاپ نقش الماس ؛ پاویون ایران رکن اصلی نمایشگاه چاپ و بسته بندی دبی

  0
  107
  مجتمع چاپ نقش الماس

  مدیرعامل مجتمع چاپ نقش الماس ؛ مسئولان برگزاری نمایشگاه های داخلی کشورمان می توانند با ارائه آفرهای ویژه به نمایندگی ماشین آلات و شرکت های چاپ و بسته خارجی آنها را ترغیب به حضور در نمایشگاه های ایران کنند.

  سعید حاجیلو مدیر عامل مجتمع چاپ نقش الماس درباره حضور پاویون ایران در نمایشگاه چاپ و بسته دبی به خبرنگار چاپ و نشر آنلاین گفت: نمایشگاه دبی نسبت به  دوره های قبلی خود عملکرد قدرتمندتری داشت؛ و باید گفت حضور قدرتمند ایران در این نمایشگاه باعث شده بود تا به عنوان یکی از ارکان مهم این رویداد صنعت چاپ مطرح شود.

  مجتمع چاپ نقش الماسوی در ادامه افزود: نبود چشم بادامی ها در این دوره از نمایشگاه باعث شد تا کشورهایی همچون ایران بتوانند حضور درخشانی داشته باشند و تقریبا تمای همکاران و عزیزان ما با دست پر و راضی از این آوردگاه به خانه بازگشتند. این دوره از نمایشگاه بعد از شیوع بیماری کرونا برپا شده بود به همین دلیل نیز با استقبال بسیار خوبی به خصوص از سوی کشورهای حاشیه خلیج فارس مواجه بودیم؛ مساحت نمایشگاه کوچک بود اما تعداد بالای بازدیدکنندگان تا حدود زیادی توانسته بود این ضعف را پوشش دهد.

  مجتمع چاپ نقش الماس مدیر عامل مجتمع چاپ نقش الماس یکی از مهمترین اهداف شرکتش در نمایشگاه چاپ و بسته بندی دبی را معرفی ظرفیت های بخش نقش الماس کاسپین عنوان کرد و بیان داشت: ما برای معرفی محصولات چاپی کارخانه کاسپین نقش الماس در زمینه های تولید ترمال فیلم(سلفون حرارتی)، پیپرلمینیشن و فیلم های حرارتی BOPP و BOPET پشت لمینیشن در این آوردگاه حضور پیدا کردیم تا بتوانیم سهم عمده ای از بازار منطقه خاورمیانه را به محصولات خود اختصاص دهیم.مجتمع چاپ نقش الماس

   مدیر عامل مجتمع چاپ نقش الماس؛ حضور برندهای مطرح منطقه از نقاط قوت نمایشگاه چاپ و بسته بندی دبی بود.

  حاجیلو اظهار داشت: یکی از نقاط قوت این نمایشگاه حضور برندهای خوب و مطرح کشورهای همسایه بود، تقاضا برای محصولات چاپی به خصوص در بخش صنایع بالا دست  در امارات افزایش پیدا کرده است. با اینهمه جای خالی شرکت های بزرگی مثل هایدلبرگ، KBA و بعضی شرکت های تولید کننده ی مواد اولیه بالا دست در این آوردگاه احساس می شد.

  مجتمع چاپ نقش الماسبیشتر بخوانید: تأسیس نخستین مدرسه مهارتی چاپ و بسته بندی توسط دانشگاه آزاد اسلامی

   مدیر عامل مجتمع چاپ نقش الماس از وجود نو آوری های خوب در بخش دیجیتال در نمایشگاه چاپ و بسته بندی دبی خبر داد و بیان داشت:  شرکت های کنون و کداک نوآوری های خوبی در زمینه ماشین های لیبل دیجیتال، دیجیتال وارنیش و طلای سرد و گرم با افکت های متفاوت داشتند که کارهای چاپی را بسیار زیبا می کنند  و امکان تقلب را نیز به شدت کاهش می دهند. نمایندگی کمپانی هایی از کشورهای امارات، ترکیه و همچنین هند در این آوردگاه حضور پر رنگ تری داشتند و در مقوله مواد اولیه پشت چسب دار و فیلم های حرارتی BOPP به ارائه محصولات خود پرداختند.

  مجتمع چاپ نقش الماسوی در پایان افزود: مسئولان برگزاری نمایشگاه های داخلی کشورمان می توانند با ارائه آفرهای ویژه به نمایندگی ماشین آلات و شرکت های چاپ و بسته خارجی آنها را ترغیب به حضور در نمایشگاه های ایران کنند تا به این ترتیب شرکت های ایرانی بتوانند ماشین آلاتشان را به روز کنند و بازارهای جدیدی نیز برای محصولات خود پیدا کنند.

  مطلب قبلیافزایش تقاضا و شخصی سازی در چاپ
  مطلب بعدینگاهی به طرح توسعه‌ شرکت چاپ و انتشارات سازمان اوقاف

  ارسال یک پاسخ

  لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
  لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

  11 − 5 =

  این سایت توسط reCAPTCHA و گوگل محافظت می‌شود حریم خصوصی و شرایط استفاده از خدمات اعمال.