کیفیت خوب برگزاری نمایشگاه چاپ و ایجاد فرصت های نو

  0
  57
  کیفیت خوب برگزاری نمایشگاه چاپ

  نایب رئیس اتحادیه چاپخانه داران تهران ضمن ابراز خوشحالی از کیفیت خوب برگزاری نمایشگاه چاپ، این رویداد را فرصتی برای برآورده شدن نیاز چاپخانه داران برشمرد.

  بهمن پورمند، نایب رئیس اتحادیه چاپخانه داران تهران  در گفت و گو با خبرنگار چاپ و نشر انلاین اظهار داشت: نمایشگاه امسال بهتر از سال‌های پیش برگزار شد و این یک اقدام بزرگ در شرایط کرونا و اقتصاد بد کشور است که جای خوشحالی و تقدیر از برگزار کنندگان نمایشگاه دارد.

  وی افزود: یکی از اتفاقات مشهود مدرن شدن غرفه‌ها همانند نمایشگاه های اروپایی است. امیدوارم سال آینده کرونا رفته باشد تا بتوانیم ماشین الات بیشتری که نیاز چاپخانه داران است را در نمایشگاه ببینیم. همچنین باید از مدیران و کارکنان نشریه چاپ و نشر که همواره بازوی یاری رسان این صنعت بوده اند  تقدیر و تشکر کرد.

  بیشتر بخوانید:

  بازدهی نمایشگاه چاپ و بسته بندی در گرو حمایت مسئولان

   

  کیفیت خوب برگزاری نمایشگاه چاپ و ارتقا صنعت چاپ

  وی خاطر نشان کرد: نمایشگاه جایگاه فرصتی برای برآوردن نیاز چاپخانه داران است چرا که می توانند زیر یک سقف مجموعه ای کامل از صنعت را مشاهده کنند و این تصمیم گیری و انتخاب را برایشان ساده می کند.کیفیت خوب برگزاری نمایشگاه چاپ باعث ایجاد فرصت های نو و ایده های بهتر و بیشتر برای فعالان این حوزه می شود.

  ارسال یک پاسخ

  لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
  لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

  چهار + 8 =