بازدهی نمایشگاه چاپ و بسته بندی در گرو حمایت مسئولان

  0
  52
  بازدهی نمایشگاه چاپ و بسته بندی

  حسین محمدی، مدیر چاپ تک در حاشیه نمایشگاه چاپ و بسته بندی با تاکید بر اینکه صنعت چاپ نیاز به نمایشگاهی دارد که علاوه بر بازدید، بازدهی هم داشته باشد، گفت: فاصله بین حرف تا عمل و بازدید تا بازدهی نمایشگاه چاپ و بسته بندی زیاد است و مدیران باید به این نکته اساسی توجه کنند.

  به گزارش خبرنگار چاپ و نشر آنلاین حسین محمدی، مدیر چاپ تک  با اشاره به برگزاری خوب نمایشگاه جاپ و بسته بندی گفت: با اینکه نمایشگاه در سطح خوبی برگزار می‌شود اما متاسفانه کارایی لازم را ندارد؛ چرا که یک نمایشگاه علاوه بر بازدید نیاز به بازدهی مناسبی هم دارد و این امر ممکن نیست مگر با حمایت مسئولان وزارت ارشاد، وزارت صمت و اتحادیه چاپخانه داران.

   

  بیشتر بدانید:

  حمایت از صنعت چاپ و بسته بندی به مدد دیپلماسی

   

  بازدهی نمایشگاه چاپ و بسته بندی مهم تر از برپایی آن است

  وی با ابراز امیدواری از حمایت دولت جدید بر صنعت چاپ اظهار داشت: در طول هشت سال گذشته صنف ما با وجود اینکه جزیی از بند هفت قانون اساسی است مورد بی مهری قرار گرفت تا جایی که کار خیلی از چاپخانه داران به تعطیلی کشید. کسانی هستند که با سیلی صورتشان را سرخ نگاه می دارند و این دردآور است. امیدوارم همتی در میان مسئولان برای رشد این صنعت ایجاد شود تا شاهد موفقیت روزافزون آن باشیم.

  محمدی با اشاره به دوره جدید اتحادیه چاپخانه داران گفت: خوشبختانه در دوره آقای ابوالحسنی شاهد تعییراتی بودیم که امیدواریم ادامه داشته باشد. البته ایشان هم اگر حمایت نشود نمی تواند شق القمر کند بنابراین وزارت ارشاد و وزارت صمت باید به فکر راه حلی باشند و با حمایت خود از اتحادیه در جهت ایجاد رابطه چاپخانه داران با اتحادیه ها تلاشش کنند. بازدهی نمایشگاه چاپ و بسته بندی در گرو حمایت و همکاری است.

  ارسال یک پاسخ

  لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
  لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

  چهارده − 2 =