برگزاری 10 نشست‌ و کارگاه‌ های تخصصی چاپ دیجیتال در نهمین نمایشگاه

  0
  69
  کیفیت چاپ و طراحی ایران کارگاه‌ های تخصصی چاپ دیجیتال نهمین نمایشگاه چاپ دیجیتال

  معرفی برنامه ها و  کارگاه‌ های تخصصی چاپ دیجیتال

  10نشست‌، کارگاه‌ های تخصصی چاپ دیجیتال و تور تخصصی و آموزشی همزمان با نهمین نمایشگاه چاپ دیجیتال و نشر رومیزی برگزار خواهد شد.

  به گزارش چاپ و نشر آنلاین به نقل از ایبنا؛ حمیدرضا فرخ، مدیر باشگاه ارزش آفرینان صنعت چاپ و بسته‌بندی ایران و مجری برگزاری نشست‌ های تخصصی، نهمین نمایشگاه چاپ دیجیتال و نشر رومیزی با اشاره به برگزاری نشست‌ و کارگاه‌ های تخصصی چاپ دیجیتال در این رویداد، گفت: چهار نشست تخصصی، دو ارائه برنامه و 10 برنامه در قالب تور تخصصی با موضوع چاپ دیجیتال و بررسی زوایای مختلف آن ازجمله اقداماتی است که در این ایام دنبال می‌ کنیم.

   وی ادامه داد: در این زمینه یکی از اقدامات، تعامل با برگزارکنندگان نمایشگاه‌ ها و تسهیل‌ گری برای حضور مجموعه‌ های ارزش‌ آفرین در این رویدادها، همچنین برگزاری نشست‌ های تخصصی است.

   کارگاه‌ های تخصصی چاپ دیجیتال نهمین نمایشگاه چاپ دیجیتال فرخ با بیان اینکه تسهیل‌ گری برای هم‌ اندیشی، هم‌ افزایی، بازارسازی و مطالبه‌ گری ازجمله اقداماتی است که در این برنامه‌ ها دنبال می‌ کنیم، عنوان کرد: نه به‌صورت شعاری بلکه عملیاتی و میدانی به افرادی نیاز داریم که پیش‌ قراول این هم‌ افزایی‌ ها باشند تا در شرایط سخت اقتصادی قدم‌ های رو به جلو برداشته شود.

   وی با اشاره به برخی از برنامه‌ های پیش‌ بینی شده همزمان با نهمین نمایشگاه چاپ دیجیتال، گفت: پنل تخصصی بررسی مفاهیم اصلی چاپ تخصصی، معرفی فناوری‌ های چاپ و بسته‌ بندی دیجیتال، آینده چاپ جوهرافشان و مدیریت رنگ، برخی از این اقدامات است.

  بیشتر بخوانید: ارائه آخرین تحولات در نهمین نمایشگاه چاپ دیجیتال و نشر رومیزی

   فرخ همچنین از برگزاری تور تخصصی در نمایشگاه خبر داد و یادآور شد: بحث و گفت‌ و گوهای تخصصی در فضای نمایشگاه با حضور و همراهی کارشناسان و صاحب‌ نظران یکی از کارهایی است که امسال در قالب نمایشگاه انجام خواهیم داد.

   نهمین نمایشگاه چاپ دیجیتال و نشر رومیزی چهارم تا هفتم مرداد‌ماه هر روز از ساعت 10 تا 17 در محل دائمی نمایشگاه‌ های شهرداری تهران واقع در بوستان گفتگو برگزار می‌ شود.

  کارگاه‌ های تخصصی چاپ دیجیتال

  مطلب قبلیرفع مشکلات واردات کاغذ با کمک های دولتی
  مطلب بعدی۸ نکته طلایی در طراحی بسته بندی جذاب

  ارسال یک پاسخ

  لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
  لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

  4 × 5 =

  این سایت توسط reCAPTCHA و گوگل محافظت می‌شود حریم خصوصی و شرایط استفاده از خدمات اعمال.