قیمت روز خودرو

  0
  66
  قیمت روز خودرو

  همزمان با تغییرات قیمتی در نرخ ارز بازار خودرو هم با تکان‌های قیمتی در انواع خودروهای داخلی و خارجی روبه‌رو شده است.جزئیات تغییرات قیمت روز خودرو را اینجا بخوانید.

  به گزارش چاپ و نشر آنلاین به نقل از همشهری آنلاین، با روند تغییرات قیمتی در نرخ ارز بازار  روز خودرو هم تکان‌های قیمتی را در انواع خودروهای داخلی و خارجی تجربه کرده است. اما مهم اینجا است هنوز کسی حاضر به معامله نیست و فروشنده‌ها هم تمایلی به فروش خودرو ندارند.

  نوسان قیمت ارز، زمزمه آزادسازی قیمت خودرو و روند افزایشی قیمت محصولات در کارخانجات خودروسازی خود عاملی شده تا رکود در بازار خودرو تشدید پیدا کند. در حال حاضر قیمت‌ها فقط اعلام شده و در عمل خبری از رونق خرید و فروش نیست.

  قیمت روز خودرو

   

   

  جزئیات قیمت روز خودرو

  در حال حاضر قیمت روز خودرو به این ترتیب است: پراید ۱۳۱ با قیمت ۱۱۵ میلیون تومان، سمند ال ایکس با قیمت ۱۹۲ میلیون تومان، کوئیک دنده‌ای با قیمت ۱۴۹ میلیون تومان، پژو ۴۰۵ دوگانه‌سوز ۱۹۱ میلیون تومان و پژو پارس با قیمت ۲۱۶ میلیون تومان مورد معامله قرار می‌گیرد.

  همچنین پژو ۲۰۷ اتوماتیک ۳۹۱ میلیون تومان، پژو «۲۰۰۸»  ۸۹۰ میلیون تومان،  رانا پلاس ۲۳۳ میلیون تومان و دنا پلاس «تیپ ۱» ۳۲۱ میلیون تومان قیمت‌گذاری شده است.

  بیشتر بخوانید:

   اولین روز ثبت نام داوطلبان انتخابات ریاست جمهوری

  رفع تحریم ها در صنعت بانکداری

  انقلاب شرکت زیراکس با فناوری فلز مایع در چاپ سه بعدی

   

  ارسال یک پاسخ

  لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
  لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

  نوزده + چهار =