سازمان جنگل ها بدهی خود را به صنایع چوب و کاغذ پرداخت کند

  0
  51
  سازمان جنگل ها

  نماینده ولی فقیه در مازندران گفت:سازمان جنگل ها بدهی خود را به صنایع چوب و کاغذ پرداخت کند تا این صنعت سرپا شود.

  به گزارش چاپ و نشر آنلاین به نقل از خبرنگار ایلنا، آیت الله محمدباقر محمدی لائینی با اشاره به نامگذاری شعار سال مبنی بر تولید،پشتیبانی ها و مانع زدایی بر تحقق شعار سال تاکید کرد و خواستار جدی گرفتن این شعار از سوی مقام رهبری شد.

  وی با تاکید بر اینکه اجازه ندهیم برخی از صنایع و مراکز تولیدی ما از چرخه تولید باز بماند، افزود: زمین خوردن  برخی از صنایع تولیدی ما ناشی از ناکارآمدی های داخلی به دلیل رانت خواری ها، سوء استفاده ها، کالای قاچاق ، واردات بی‌رویه و غیره است.

  سازمان جنگل ها

  نماینده ولی فقیه در مازندران گفت: در چند سال اخیر مراجع قضایی 2 هزار صنایع را احیا کرده و  رئیس قوه قضائیه خبرهای خوبی در رابطه با چوب و کاغذ مازندران و نساجی قائمشهر دادند.

  بیشتر بخوانید:

  نخستین محموله رول کاغذ از روسیه وارد کشور شد

  قیمت کاغذ تحریر و چاپ فروکش کرد

  زیر و بم صنعت کاغذ

  ثبت رکوردی جدید در تولید و فروش شرکت صنایع…

  ثبت رکوردی جدید در تولید و فروش شرکت صنایع کاغذ سازی قائم شهر

  انبار یک شرکت تولیدکننده کاغذ طعمه حریق شد

  توزیع ظروف مخصوص تفکیک کاغذ

  سازمان جنگل هاوی یادآور شد: زمانی تولیدات چوب و کاغذ مازندران به 180 هزار تن رسیده بود و اکنون به20 تا 25 هزار تن کاهش یافت و حتی یک خط تولیدی آن نیز راکد شده است حالا نیز بنا بر راه اندازی دارد با مشکلات فراوانی مواجه شده است.

  آیت الله لائینی تاکید کرد:سازمان جنگل ها بدهی خود را به صنایع چوب و کاغذ پرداخت کند تا این صنعت سرپا شود.

  وی به مشکلات حقوقی و مالکیتی نساجی قائمشهر اشاره کرد و گفت: برای حل مشکلات این صنعت ضرب العجل فوری داده شد تا مسائل حل شود.

  سازمان جنگل هاآیت الله لائینی با تاکید بر اینکه مقصرین و عاملان منحنی سقوط و افول صنعت از جمله نساجی و چوب و کاغذ شناسایی شود، ادامه داد: صنایع ما توسط خارجی ها زمین زده نشد بلکه داخلی‌ ها در آن دست داشتند در حالی که به فرمایش مقام معظم رهبری، ایران اسلامی به شرط مدیریت قوی می تواند شکوفاترین اقتصاد را داشته باشد.

  ارسال یک پاسخ

  لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
  لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

  18 + هشت =