تلاش مسئولان برای تأمین سهمیه ارزی کاغذ

  0
  30
  سهمیه ارزی کاغذ

  وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی موضوع تخصیص سهمیه ارزی کاغذ را با جدیت پیگیری کرده است.

  به گزارش چاپ و نشر آنلاین به نقل از مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، به دنبال عدم تخصیص اعتبار ارز کاغذ یارانه ای در سال 1399 رئیس مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی پیگیری ها و اقدامات این وزارتخانه را تشریح کرد.

  به گفته همایون امیرزاده، وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی پیگیری های مستمری برای تامین و تخصیص ارز مورد نیاز کاغذ چاپ و تحریر داشته است.

  سهمیه ارزی کاغذوی با اشاره به ارسال چهار نامه از سوی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی به رئیس جمهور، معاون اول و معاون اقتصادی رئیس جمهور، تصریح کرد: علاوه بر رایزنی های مکرر انجام شده در این پیگیری ها ضمن تشریح شرایط موجود و نیاز ضروری کشور به برقراری سهمیه ارزی کاغذ مخاطرات احتمالی عدم تخصیص و تامین ارز کاغذ بر فضای کار و کسب های حوزه نشر و مطبوعات با صراحت مورد اشاره قرار گرفته است.

  بیشتر بخوانید:

  نخستین محموله رول کاغذ از روسیه وارد کشور شد

  قیمت کاغذ تحریر و چاپ فروکش کرد

  زیر و بم صنعت کاغذ

  ثبت رکوردی جدید در تولید و فروش شرکت صنایع کاغذ سازی قائم شهر

  انبار یک شرکت تولیدکننده کاغذ طعمه حریق شد

  توزیع ظروف مخصوص تفکیک کاغذ

  انقلاب نانوسلولز در صنایع کاغذسازی

  امیرزاده تصریح کرد: در این نامه ها که از خرداد تا اسفند سال 1399 ارسال شده، ارز مورد نیاز برای سال های 1399 و 1400 به مبلغ حداقل 80 میلیون دلار برآورد شده است.

  سهمیه ارزی کاغذ

  وی در پایان با تاکید به تلاش های همه جانبه و مستمر وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی درباره تامین سهمیه ارزی کاغذ مورد نیاز کاغذ ابراز امیدواری کرد مراجع ذیربط هم با اقدام سریع و به موقع ضمن حمایت از حوزه نشر و مطبوعات کشور با تخصیص سهمیه ارزی مورد نیاز موجب آرامش فضای کار و کسب حوزه های مرتبط باشند.

  ارسال یک پاسخ

  لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
  لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

  5 × یک =